Spiżarnia Pakoslove

Dla znacznej większości z nas smaki i aromaty nierozerwalnie wiążą się z rozmaitymi wspomnieniami, szczególnie tymi z dzieciństwa. Pamiętamy, jaki boski zapach unosił się znad garnka, w którym babcia mieszała swoje wyborne wiśniowe konfitury, na które przepis jest najpilniej strzeżoną rodzinną tajemnicą. Pamiętamy smak sosu żurawinowego, który podawany był do bożonarodzeniowego indyka w domu rodziców. Pamiętamy chleb z domowym smalczykiem i cebulką, łapczywie pochłaniany w sierpniowe wakacyjne popołudnie, między berkiem a grą w chowanego…
 

Wspomnienia tkwią na półkach naszej pamięci jak przetwory na półkach spiżarni. Z ogromną przyjemnością wracamy do nich, by popróbować zamkniętych w szkle sezonowych smakowitości, wspominając dawne smaki. 
 

Domowe przetwory: zachować smak lata

W Spiżarni Pakoslove co sezon ciężko pracujemy, by przygotować dla Was najlepsze smaki roku. Jest tu kwaskowaty rabarbar, cudownie słodka truskawka, przyjemnie cierpka czarna porzeczka, przebogaty smalczyk i wiele innych kuszących domowych przetworów. Nie używamy konserwantów, sztucznych barwników, syntetycznych polepszaczy, zapachów w proszku i smaków w tubce. U nas znajdziesz tylko świeże, lokalne składniki, tylko sprawdzone receptury, tylko naturalne sposoby na przedłużenie trwałości smakołyków. To smaki z przeszłości – w nowoczesnej odsłonie. Przetwory takie, jakie powinny być.

Nietuzinkowy prezent dla każdego w sklepie ONLINE

Przetwory Spiżarni Pakoslove będą idealnym prezentem na rozmaite okazje. Zachwycą jako prezent od Mikołaja, podarunek urodzinowy czy po prostu upominek wręczony bez okazji (takie są, jak wiadomo, najlepsze!). Fantastycznie sprawdzą się także jako paczki dla pracowników, drobne pamiątki dla gości weselnych i w wielu innych okolicznościach. A najlepiej, ma się rozumieć, sprawdzą się wyjadane łyżeczką, dodane do owsianki, rozsmarowane na świeżym cieście lub chrupiącym chlebie, rozpuszczone w herbacie…
 

Konfitura z czarnej porzeczki, maliny w sosie własnym, sos winegret, a może domowa biała czekolada? Te i inne sezonowe produkty możesz zamówić ONLINE z naszego Sklepu Spiżarni.

 
Aby zamówić przetwory Spiżarni Pakoslove, można dzwonić także pod numer:
695 297 570 lub pisać na adres recepcja@palacpakoslaw.pl
Mmm, czy ktoś piecze ciasteczka?
Polityka cookies