Każdy pokój to inna opowieść.
Którą wybierzesz?
Dusza
Nasze pokoje
Bita śmietana
Zwiń

Bita śmietana

BITA ŚMIETANA zainspirowana została przez śmietanę: szlachetny składnik wielu najwspanialszych dań polskiej kuchni, także tych podawanych w Kuchni Pakoslove. Nasza Bita Śmietana jest puszysta i bogata, a zarazem lekka jak chmurka. Niewiele jest w życiu przyjemności tak treściwych, a zarazem absolutnie pozbawionych kalorii! Pobyt tutaj będzie sycący i smakowity niczym najcudowniejszy deser, kojący i błogi jak spacer w chmurach i orzeźwiający jak drzemka pod szerokim niebem.

1
dwuosobowe

WI-FI

Prysznic

Akacja
Zwiń

Akacja

AKACJA jest jak dobra wróżba z liści lub płatków. Czy pamiętasz te wyliczanki, które miały magiczną moc wskazywania, co sądzi osoba, do której akurat się wzdycha? Kocha, lubi, szanuje? Nie chce, nie dba, żartuje? Nie zdawaj się na kapryśne wyroki listka: śnij magiczne sny w tym zielonym pokoju i zdecyduj sam. A w poszukiwaniu niezliczonych zapachów i kolorów akacji udaj się wiosną do naszego parku.

2
jednoosobowe

WI-FI

Prysznic

Dziczyzna
Zwiń

Dziczyzna

DZICZYZNA zainspirowana została przez pałacowy park, który, choć przyjazny, skrywa także dzikie, tajemnicze zakątki. To taki pokój, że nawet jeśli, wchodząc tutaj, czujesz się tak, że najchętniej zawyłbyś do księżyca, on sprawi, że już wkrótce zawyjesz z zachwytu! O czym będziesz marzyć pod tym księżycem, wśród tej zieleni, wśród tej dziczy? Tylko Ty to wiesz…

1
dwuosobowe

WI-FI

Prysznic

Grzechu warte
Zwiń

Grzechu warte

GRZECHU WARTE jest wiele rzeczy w życiu – ale nic tak, jak miłość. To właśnie ona zainspirowała nas do stworzenia tego pokoju. Miłość do dobrych ludzi, dobrej kuchni, pięknych wnętrz, wspaniałego krajobrazu i wszystkiego, co dobre i miłe. Rozejrzyj się, a na pewno poczujesz, jak wypełnia to miejsce. Zasnąć tutaj i śnić wspaniałe sny – to nie grzech… 

WI-FI

Prysznic

Kapuśniak
Zwiń

Kapuśniak

KAPUŚNIAK zainspirowany został przez orzeźwiające deszcze, które każdej wiosny omywają Pałac, zmywając z niego zimową powagę i dodając mu świeżości i uroku. Ten lekki jak motylek, subtelny jak ciepła mżawka pokój da Ci ukojenie i wypoczynek, których potrzebujesz. Lubisz się czasem zamyślić? Rozejrzyj się wokół: tutaj jesteś u siebie.

Landrynka
Zwiń

Landrynka

LANDRYNKA w naszym wydaniu to słodycz, od której nie psują się zęby: przeciwnie, tutaj uśmiechy robią się piękne i szerokie! Możesz się w nią bezpiecznie wgryzać. Zainspirowana przez smakowite i kolorowe desery serwowane przez naszą Kuchnię Pakoslove, ta sypialnia będzie niczym powrót do cukierkowej i beztroskiej krainy dzieciństwa.

Latawiec
Zwiń

Latawiec

LATAWIEC jest lekki, ulotny i radosny jak wspomnienie z dzieciństwa. Gdy wiosną łąki dookoła Pałacu żółcą się złotymi oczkami mleczy, jest tak, jakby cały krajobraz się uśmiechał. Dokąd zaprowadzi Cię ulotny puszek dmuchawca? Być może właśnie tutaj, do tego pełnego ciszy i delikatności pokoju…

2 jednoosobowe
(z opcją łączenia)

Dostawka (1)

WI-FI

Prysznic

Makowiec
Zwiń

Makowiec

MAKOWIEC to ciasto, którego słodki smak i kuszący zapach wiążą się z licznymi dobrymi wspomnieniami. To dlatego wystrój tego pokoju zainspirowany został przez nasz rodzinny przepis z dzieciństwa, na zawsze utrwalony w ciepłych wspomnieniach. Znajdziesz tu niejedną niespodziankę, ukrytą jak makowe ziarenko w słodkim cieście i uroczą jak czerwone pole maków o delikatnych płatkach. Spójrz w górę, a zobaczysz pisane drobnym maczkiem przesłanie, które tu dla Ciebie przygotowaliśmy…

Dostawka (1)

WI-FI

Prysznic

Między słowami
Zwiń

Między słowami

MIĘDZY SŁOWAMI można wyczytać to, czego nie da się przekazać w żaden inny sposób. Czujne ucho i czułe serce są niezbędne, aby usłyszeć to, czego nie powiedzą słowa. Wiemy o tym dobrze, dlatego przygotowaliśmy ten pokój tak, by nie można było już nic dodać, bo jest tu wszystko, czego potrzebujesz. Może poza jednym: smakowitą książką na wieczór! Znajdziesz ją w pałacowej biblioteczce. Zatop się w przyjemnych rozmyślaniach i pozwól dojść do głosu swojemu własnemu Ja.

2
jednoosobowe

WI-FI

Prysznic

Miętus
Zwiń

Miętus

MIĘTUS jest dla wszystkich, którzy pragną intensywnie orzeźwiającego przeżycia. To nie rozkosznie słodka Landrynka: to mocne uderzenie świeżości! Gwarantujemy, że poczujesz się tu jak ryba w wodzie i że sny, które tutaj wyśnisz, będą inne niż wszystkie, jakie śniłeś do tej pory. To co, gotów na pełne zanurzenie?

Dostawka (1)

WI-FI

Prysznic

Narcyz
Zwiń

Narcyz

NARCYZ dowodzi, że choć nie wszystko złoto, co się świeci, to lśniąca miedź może być co najmniej równie kusząca, jak ten szlachetny metal. Azyl znajdą tutaj nie tylko osoby zapatrzone w siebie. Uważaj, bo Twoje uśmiechnięte odbicie w jednym z wielu luster może być niebezpiecznie hipnotyzujące. Tutaj sny są miedziano–miętowe: zasmakuj w nich...

2
jednoosobowe

WI-FI

Prysznic

Na puchu
Zwiń

Na puchu

NA PUCHU można wyspać się za wszystkie czasy, o czym na pewno wkrótce się przekonasz. Daj się utulić ciepłej atmosferze tego pokoju, a zobaczysz, że wypoczynek, jakiego tutaj zaznasz, będzie nieporównywalny z niczym. Tu możesz poczuć się lekki jak piórko i wolny jak ptak. Zamknij oczy: nie potrzebujesz ich, by zobaczyć to, co najważniejsze.   

2
jednoosobowe

Dostawka (1)

WI-FI

Prysznic

Niezapominajka
Zwiń

Niezapominajka

NIEZAPOMINAJKA jest pełna dobrych emocji i pozytywnej energii. Nawet jeśli długo będziesz szukać tutaj małych niebieskich kwiatków, znajdziesz je dopiero wówczas, gdy wybierzesz się na spacer nad pałacowy staw. Za to możesz być pewny, że zawsze będziesz pamiętać piękne sny, jakie tutaj wyśnisz: zapisz je na jednej z naszych ściennych niezapominajek.

O poranku
Zwiń

O poranku

O PORANKU, kiedy ranne wstają zorze, Ty… możesz wciąż jeszcze słodko spać i śnić zielone sny. A może jednak dasz się skusić na krótką wyprawę (boso, koniecznie boso! Jak inaczej chodzić po trawie?) do pałacowego ogrodu i uchwycenie tej niezwykłej chwili, w której rosa drży na źdźbłach, słońce dopiero ziewa i przeciera oczy, a czas zdaje się zatrzymywać na chwilkę, jakby łapiąc oddech przed kolejnym dniem?

2
jednoosobowe

WI-FI

Prysznic

Małe co nieco
Zwiń

Małe co nieco

MAŁE CO NIECO to coś, na co zawsze znajdzie się miejsce! Tę smakowitą, mlekiem i miodem płynącą sypialnię zainspirowały lokalne pasieki, w których przez całą wiosnę i lato trwa intensywna praca nad produkcją złocistej słodyczy. Słodyczy, z której pałacowa spiżarnia czerpie przez cały rok, by Kuchnia Pakoslove mogła serwować dania smakujące jak słoneczny spacer wśród kwiatów… Gdy już rozsmakujesz się w tym wnętrzu, zapytaj o nasze miody i nie tylko. 

Dostawka (1)

WI-FI

Prysznic

Ptasie radio
Zwiń

Ptasie radio

Nie trzeba nawet szczególnie uważnie się wsłuchiwać, by usłyszeć tutaj wesoły świergot ptaków, które za siedzibę obrały sobie pałacowy park. To właśnie ich pełen radości szczebiot zainspirował wystrój PTASIEGO RADIA. Ten pokój, który – co do tego nie mamy wątpliwości – przypadnie do gustu każdemu, kto lubi naturalne, kojące barwy, to miejsce, w którym wypoczniesz za wszystkie czasy: bez względu na to, czy jesteś zarywającą noce sową, czy raczej rannym ptaszkiem!

Dostawka (1)

WI-FI

Prysznic

Rzepakowe pole
Zwiń

Rzepakowe pole

RZEPAKOWE POLE uwiedzie Cię swoimi radosnymi kolorami, zainspirowanymi przez polne krajobrazy, które roztaczają się dookoła Pałacu, gdy tylko wiosenne słońce zaczyna mocniej przygrzewać. Ten pokój jest pełen energii i optymizmu: śnij na żółto i zielono, dobranoc…

Dostawka (1)

WI-FI

Prysznic

Spokój
Zwiń

Spokój

SPOKÓJ znajdą tutaj nasi goście na drodze w poszukiwaniu siebie. Wsłuchaj się w kojącą ciszę i udaj się na wędrówkę w poszukiwaniu siebie, a na pewno nie wrócisz z niej z pustymi rękami. Skądkolwiek do nas przybyłeś, tutaj możesz być. Po prostu być. Zapomnij o świecie zewnętrznym, zapomnij o stresie – i przypomnij sobie o sobie.

2
jednoosobowe

WI-FI

Prysznic

Śnij
Zwiń

Śnij

ŚNIJ spokojnie. Pozwól, by podczas snu chroniły Cię wiekowe mury Pałacu i nie przejmuj się niczym. Jakie magiczne opowieści przyniesie noc w tym pokoju? Wpatruj się w rozgwieżdżone niebo tak długo, aż Twoje powieki staną się ciężkie i udasz się w podróż do krainy sennych złudzeń. I wyśpisz się za wszystkie czasy. 

1
jednoosobowe

Dostawka (1)

WI-FI

Prysznic

Winniczek
Zwiń

Winniczek

WINNICZEK ma chyba niejedno na sumieniu – tylko co? Może słabość do dobrego wina? Akurat to jedno możemy mu wybaczyć, bo piwnica naszego Pałacu pełna jest smakowitych trunków! A ta sypialnia będzie w sam raz dla tych, którzy lubią odpoczynek bez pośpiechu i stresu: w kojącym stylu slow.

2
jednoosobowe

WI-FI

Prysznic

Zapasy
Zwiń

Zapasy

ZAPASY robisz na zimę czy raczej uprawiasz je na macie? Jedno nie wyklucza drugiego! Tak czy siak, w każdej z tych opcji ten pokój podbije Twoje serce – to prawdziwy nokaut! A kiedy już dasz się powalić na łopatki, odpoczniesz tutaj lepiej, niż kiedykolwiek wcześniej: taka właśnie jest uderzająca siła tej sypialni. Koniecznie sprawdź, jakie smaki zamknął w słoikach nasz Szef Kuchni...

Dostawka (1)

WI-FI

Prysznic