Śluby i wesela

Wiadomo, że ślub jak z bajki zasługuje na wesele jak z bajki. A żadne bajkowe wesele nie może obejść się bez wspaniałej uczty, nim padnie finalne „i żyli długo i szczęśliwie”.

 

Ślub i wesele wiele par uznaje za najpiękniejsze chwile w swoim życiu – jeśli zdecydujecie się Państwo na wynajem sali i zorganizowanie ich u nas, zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby były nie tylko najpiękniejsze, lecz także doskonałe pod każdym względem.

 

Kompleksowa organizacja ślubu i wesela

Przygotujemy dla Państwa weselne menu, które wszyscy goście będą z zachwytem wspominać jeszcze długo po tym, jak zapomną, że pan młody zająknął się podczas składania przysięgi, panna młoda pomyliła kroki pierwszego tańca, a druhna złamała obcas pantofelka. Ze świeżych, lokalnych składników szef kuchni restauracji Kuchnia Pakoslove wyczaruje dla Państwa wspaniałe potrawy, które idealnie wpasują się w nastrój i styl uroczystości.

 

Każdej przyszłej Młodej Parze zaprezentujemy menu według unikalnej receptury Kuchni Pakoslove, opracowane z uwzględnieniem świeżych, lokalnych, sezonowych składników. Menu może być dopasowane do indywidualnych życzeń państwa młodych. Aby dać Państwu pewność, że wybrane potrawy będą dokładnie takie, na jakich Państwu zależy, możemy zorganizować specjalną degustację menu weselnego. Dopasujemy je także ściśle według preferencji Państwa i Państwa gości, uwzględniając np. diety wegetariańskie i wegańskie. Na życzenie możemy także przygotować tort weselny.

„Raj na ziemi. Cudowne 
miejsce, ludzie, 
niesamowite 
wspomnienie”

booking.com

 

Stylowa oprawa dla uroczystości

Wynajem sali i jej odpowiednia dekoracja zapewni uroczystości wspaniałą oprawę i nada jej niepowtarzalny charakter, a staranna organizacja oraz dyskretna, kompetentna i grzeczna obsługa sprawią, że wszystko przebiegnie sprawnie i bez potknięć.

W Pałacu zorganizujemy ślub i wesele nawet na 90 gości – do 56 spośród nich może nocować na miejscu, w komfortowych pokojach.

 

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z załogą Pałacu, która z przyjemnością zaprezentuje Państwu szczegóły oferty. Zachęcamy także do kontaktu telefonicznego i e-mailowego:
 

+48 885 607 575 kuchnia@palacpakoslaw.pl                                                                          

Mmm, czy ktoś piecze ciasteczka?
Polityka cookies