Dla dzieci

Pałac Pakosław jest zdecydowanie miejscem przyjaznym dzieciom. Zapraszamy do odwiedzania nas ze swoimi pociechami. 

 

Artykuły dla niemowląt

Dla naszych najmłodszych Gości oferujemy niezbędne wyposażenie (w tym m.in. łóżeczko z pościelą, wanienka, nocna lampka, podgrzewacz do butelek, przewijak i wiele innych) ułatwiające pobyt w Pałacu. Nie musicie zabierać ich ze sobą: wypożyczenie jest bezpłatne! Szczegółowa lista artykułów dostępna jest w recepcji.

Miejsce zabaw 

Przestrzeń dla wszystkich dzieci! Daje możliwość twórczego i aktywnego spędzenia wolnego czasu. Barwny świat kredek, pisaków i kolorowanek to pole do popisu dla małych artystów, a koniki na biegunach, rozmaite klocki i zabawki czekają tu na rozbieganych poszukiwaczy przygód.

 
Kącik Małego Czytelnika

Chcąc pielęgnować wśród najmłodszych nawyk czytania, stworzyliśmy miejsce, w którym dzieciaki znajdą dla siebie fascynującą lekturę. Poza biblioteczką przygotowaliśmy także wygodne poduchy, na których można się przyjemnie umościć. 

Plac zabaw

Na terenie naszego Pałacu przewidzieliśmy miejsce na gry i zabawy na świeżym powietrzu. Znajdują się tam huśtawki, drewniane domki wyposażone w kreatywne zabawki dziecięce oraz wiele innych atrakcji.

Wypożyczalnia rowerów 

W Pałacu można wypożyczyć nie tylko rowery, lecz także rowerowe foteliki, a nawet kosze piknikowe idealne na rodzinną wycieczkę

Usługi animatora

Potrzebujesz rozrywki dla maluchów na czas wesela albo innego wydarzenia w Pałacu? Żaden problem: współpracujemy z animatorem, który zabawi najmłodszych, podczas gdy Ty zajmujesz się czymś innym!

Wypożyczanie zabawek

W Pałacu możesz bezpłatnie wypożyczyć do pokoju gry planszowe, puzzle i drewniane zabawki dla dzieci.
 
Wydarzenia i atrakcje dla najmłodszych

W Pałacu często organizowane są wydarzenia stworzone z myślą o dzieciach i młodszych nastolatkach. Od Angloville, czyli kolonii letnich lub ferii zimowych z językiem angielskim, poprzez tematyczne półkolonie aż po wydarzenia Fundacji Rodziny Duda im. Maksymiliana Duda takie jak rozwojowe warsztaty czy konkursy, zarówno maluchy, jak i nieco starsze dzieci zawsze znajdą u nas swoją przystań!
Mmm, czy ktoś piecze ciasteczka?
Polityka cookies