Szkolenia firmowe

Dla każdego pracownika szkolenia są nie tylko sposobnością, by podnieść zawodowe kompetencje, poszerzyć wiedzę i zdobyć nowe umiejętności, ale też miłą przerwą w codziennej rutynie – przyjemną i pożyteczną okazją do zmiany otoczenia. Wszystko to sprawia, że zdecydowanie warto zatroszczyć się o to, by organizacja szkoleń stała na najwyższym możliwym poziomie.

Doskonała lokalizacja – pośrodku parku w stylu angielskim, nad stawem, w miejscowości w pół drogi między Poznaniem a Wrocławiem – zapewni uczestnikom spokój i ciszę, co na pewno pomoże im w skupieniu się na zagadnieniach przedstawianych podczas szkolenia, a w przerwach da możliwość relaksu i odpoczynku.

Wynajem sali w Pałacu Pakosław
W Pałacu Pakosław oferujemy wynajem trzech sal konferencyjnych. Największa spośród nich może pomieścić do 80 osób, dwie pozostałe – do 40 osób. Dzięki temu możliwa jest organizacja równolegle kilku etapów szkolenia albo umożliwienie równoczesnej pracy kilku grupom. Do dyspozycji uczestników i prowadzących oddajemy sprzęt do prezentacji multimedialnych (rzutnik, ekran) oraz połączenie Wi-Fi. Zapewniamy także niezbędne wsparcie techniczne.

Zapewniamy pełną organizację szkoleń, konferencji i innych wydarzeń, od przygotowania wszystkich potrzebnych pomieszczeń aż po obsługę przerw na kawę oraz posiłków. W Pałacu istnieje także możliwość zorganizowania dodatkowych rozrywek dla uczestników, takich jak zwiedzanie lokalnego browaru, warsztaty z szefem kuchni, zajęcia na strzelnicy i wiele innych.

Catering dla każdego
Potrawy serwowane przez szefa kuchni restauracji Kuchnia Pakoslove, skomponowane na bazie świeżych, lokalnych i dostosowanych do sezonu składników, z pewnością zadowolą nawet najbardziej wyszukane gusta.

Oczywiście Pałac udostępnia uczestnikom szkolenia możliwość zakwaterowania.

Wypełnij formularz poniżej, aby otrzymać ofertę.

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z załogą Pałacu, podczas którego z przyjemnością zaprezentujemy szczegóły oferty. Chcesz zarezerwować konkretny termin? Napisz e-mail lub zadzwoń, by go zarezerwować:

+48 607 053 306szkolenia@palacpakoslaw.pl.

                      

Mmm, czy ktoś piecze ciasteczka?
Polityka cookies