Pakiety pobytowe
dla dwóch osób i dla singli oraz rodzin

Pakiety specjalne

Ze względu na swoją szlachetność i różnorodność w wykorzystaniu oferta ta zmienia się zgodnie z kalendarzem oraz zmianą pór roku. To tutaj będziemy zaskakiwać Was ofertami specjalnymi z pełnym wachlarzem atrakcji.

1. Długie weekendy Pełen Smaków i Relaksu

2. Inni mają już zaplanowane lato, a TY?

Co zawiera pakiet?
od 450,00

Pakiet dla dwojga

Rozgrzewający i słodki, nocleg w ramach pakietu Cynamon na długo zapamiętacie jako jeden ze swoich najprzyjemniejszych wyjazdów. Bez względu na porę roku i pogodę, Pałac Pakosław i jego okolica oferują liczne atrakcje, które urozmaicą Wasz pobyt i sprawią, że nie tylko wspaniale wypoczniecie, ale też na pewno nie będziecie się nudzić nawet przez chwilę.

Co zawiera pakiet?
od 620 ZŁ | PAKIET

Pakiet dla KOBIET 

,,Wyjątkowy czas dla wyjątkowych kobiet’’

Zaplanuj wspaniały pobyt i czas ze swoją przyjaciółką, mamą lub siostrą. Stworzyliśmy kompleksowy pakiet, dzięki któremu zrelaksujesz swoje ciało oraz duszę.


Co zawiera pakiet?
od 1780 ZŁ | PAKIET

Pakiet dla rodziców z dzieckiem (w wieku 4-10 lat)

Maleńkie ziarenka kminku dodają smaku i wyrazu każdej potrawie, do której zostaną dodane – od tradycyjnej zasmażanej kapusty aż po eleganckie risotto. Dokładnie to samo możemy powiedzieć o naszym Kminku: wyrazisty i do rzeczy, da Ci wszystko to, czego możesz potrzebować podczas wypoczynku rodzinnego.

Co zawiera pakiet?
od 600 ZŁ | PAKIET

Pakiet dla aktywnych 

Kurkuma to nie tylko aromatyczna przyprawa, ale również środek leczniczy, który korzystnie wpływa na komórki organizmu wzmacniając serce i układ krążenia, podobnie jak systematyczna jazda na rowerze.  

Co zawiera pakiet?
od 270 zł | PAKIET

Pakiet biznesowy

Pobyt w ramach pakietu Kozłek (Pakoslove OFFICE) będzie idealnym lekarstwem na zmęczenie i stres.  Tak jak waleriana posiada właściwości uspokajające i można ją stosować przez dłuższy czas, tak zdecydowanie zachęcamy do korzystania z pakietu Kozłek równie często.

Co zawiera pakiet?
od 420 zł | PAKIET

Pakiet dla jednej osoby

Gwiazdki anyżu przyciągają uwagę — zupełnie jak nasz Anyż, który jest prawdziwą gwiazdą wśród opcji dla osób podróżujących w pojedynkę. Od oryginalnego, komfortowego pokoju poprzez pyszne posiłki w Kuchni Pakoslove, aż po liczne atrakcje okolicy, gwarantujemy, że znajdziesz tutaj wiele powodów, by wracać do nas jak najczęściej.

Co zawiera pakiet?
od 270 ZŁ | PAKIET
Mmm, czy ktoś piecze ciasteczka?
Polityka cookies