Okolica Pałacu Pakosław

Mniej więcej w pół drogi między Poznaniem a Wrocławiem, nieopodal Rawicza, a dokładnie: na końcu alei ocienionej przez stare jawory, znajduje się ogród w klasycznym stylu angielskim, pośród którego wznosi się Pałac Pakosław. Jego zabytkowa, XVIII-wieczna fasada nasuwa skojarzenia z romantycznymi dworkami, ale w środku kryją się komfortowe i nietuzinkowe wnętrza, o których Mickiewiczowi nawet się nie śniło.

Pałac otoczony jest angielskim ogrodem, który wygląda pięknie o każdej porze roku.

Zwiedzanie
lokalnej winnicy

Zwiedzanie Winnicy De Sas jest okazją do prześledzenia całego procesu powstawania wina, od wzrostu i zbiorów poprzez produkcję aż po wprowadzenie gotowego napoju do sprzedaży. Uczestnicy zwiedzania nauczą się wprawnie czytać etykiety, degustować i serwować wino oraz dobierać je do potraw. Ukoronowaniem zwiedzania jest degustacja win i cydrów powstających w winnicy.

Zwiedzanie browaru

Zwiedzanie lokalnego browaru Nepomucen jest jedną z atrakcji najchętniej wybieranych przez naszych Gości. Browar Nepomucen został założony przez ojca i dwóch synów dzielących pasję do domowego warzenia piwa. Siedzibą browaru jest malowniczy budynek byłej piekarni. Po zwiedzaniu i rozmowie z właścicielami przewidziana jest degustacja trunków.

Czy słońce czy deszcz, u nas nie można się nudzić
Wokół mamy atrakcje na każdą pogodę!
Paintball

Paintball jest najlepszym sposobem na rozładowanie napięcia w zespole poprzez wesołą (choć bezwzględną!) rywalizację. Niezbędne będzie myślenie taktyczne, zmysł logistyczny i praca zespołowa. Zwycięży najlepszy, a cała reszta będzie się fantastycznie bawić.

Spływ kajakowy baryczą

Za sprawą zbudowanych na niej tam i jazów Barycz należy do najwolniej płynących rzek w Polsce, dzięki czemu jest idealna nawet dla początkujących kajakarzy. Wspólne przeżywanie wodnej przygody będzie idealnym sposobem na zintegrowanie zespołu i rozwijanie umiejętności pracy w grupie: w końcu spływ kajakowy uczy zgodnego zmierzania w jednym kierunku!

Off-Road

Prawdziwa gratka dla miłośników motoryzacji i przygód! Uczestnicy wyprawy zasiądą obok zawodowych kierowców off-roadowych i pokonają specjalnie przygotowaną, pełną wyzwań i pułapek trasę. Korzystanie z wyciągarek i innych akcesoriów z arsenału zaprawionych w bojach kierowców terenowych na pewno okaże się niezbędne! Przygodę można zakończyć zasłużonym wypoczynkiem przy ognisku.

Strzelnica na byłym poligonie wojskowym

Strzelanie z pewnością spodoba się każdej grupie złożonej z osób lubiących sportową rywalizację, wyzwania i zastrzyk adrenaliny. Zajęcia odbywają się na strzelnicy na terenie byłego poligonu wojskowego. Prowadzi je doświadczony instruktor, pod którego czujnym okiem uczestnicy nauczą się przyjmować prawidłową postawę strzelecką, kontrolować spust i trafiać możliwie jak najbliżej celu.

Mmm, czy ktoś piecze ciasteczka?
Polityka cookies