Jaka jest
nasza kuchnia?

Gdybyśmy mieli w trzech słowach opisać potrawy, które wchodzą w skład menu Kuchni Pakoslove, to… chyba nie dalibyśmy rady tego zrobić. Zwykłe słowa nie oddadzą w pełni tego, jakie są dania, które opuszczają pałacową kuchnię.

Nasze menu? To trzeba zobaczyć, to trzeba poczuć, w tym trzeba się rozsmakować! Warto jednak wiedzieć, że specjały, których skosztujecie w Kuchni Pakoslove, są przygotowywane na bazie lokalnych, świeżych składników, dobieranych w zgodzie z rytmem pór roku. Stanowią połączenie najlepszych tradycji kuchni polskiej i europejskiej: inspiruje nas lokalność, ale nie wahamy się czerpać pomysłów zza granicy. Cenimy tradycję, ale, tworząc menu, idziemy z duchem czasu, co doceniają nasi goście.   

Wśród naszych propozycji znajdą coś dla siebie zarówno mięsożercy, jak i jarosze, a nawet weganie.

Co proponuje

szef kuchni restauracji Kuchnia Pakoslove?

Menu Kuchni Pakoslove, komponowane co sezon na nowo przez Szefa Kuchni Pakoslove Piotra Ostrowskiego, to staranna selekcja potraw nawiązujących do naszej regionalnej tradycji, choć niepozbawionych nowoczesnych, modnych akcentów. Skrupulatnie dobrane lokalne składniki, smaki i aromaty skomponowane z dbałością o szczegóły, apetycznie udekorowane półmiski – tego wszystkiego i wiele więcej możesz spodziewać się po naszych potrawach.

„Najlepsza kuchnia w okolicy, w końcu tutaj też można dobrze i ciekawie zjeść”

Tripadvisor

„Na pewno warto tutaj zajechać jeśli jesteś gdzieś w promieniu kilkunastu kilometrów - nie znajdziesz lepszej restauracji w promieniu kilkudziesięciu kilometrów.”

Tripadvisor

„Pyszną kuchnia. Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Dawno nie jedliśmy tak smacznego i różnorodnego śniadania.”

Facebook

„Od początku wszystko bardzo profesjonalne. Sala, wystrój, atmosfera na 6+. jedzenie pyszne! Zdolny kucharz!!! Pan Paweł i Pan Rafał the best! POLECAM.”

Facebook

„Rewelacyjne, mile spędzony czas, przepyszne jedzenie, a śniadanie mega - wspaniałe, smacznie i zdrowo, obsługa bardzo miła i profesjonalna, będziemy polecać :)”

Facebook

„Wyśmienite jedzenie, cudowna atmosfera. Obsługa miła i sympatyczna, podczas pobytu czułam się komfortowo. Polecam wszystkim!„

Facebook

Piwnica Pakoslove to miejsce, w którym możesz zarówno przywitać, jak i (hucznie!) zakończyć swój dzień. Przez cały rok serwujemy tutaj pałacowe śniadania: zdrowe, kolorowe i dające energię na cały dzień. Obfity szwedzki stół pozwoli na skomponowanie posiłku, który zadowoli i tych, którzy lubią rozpoczynać dzień od kawy i małej słodkości, i tych, którzy nie wyobrażają sobie życia bez kanapek albo świeżych warzyw i owoców.

Po południu i wieczorami zjesz tutaj nasze nietuzinkowe wariacje na temat klubowych klasyków takich jak pizza czy burgery. Znajdzie się tutaj także coś dla wszystkich entuzjastów słodkości, którzy chcieliby raczyć się swoim deserem w luźnej atmosferze.

Skarbiec
pałacowej
spiżarni

Spiżarnia Pakoslove jest jak baśniowy Sezam: tajemnicza, pełna skarbów... i otwiera się, gdy się ją ładnie poprosi. W pełni sezonu czerpiemy z bogactwa lokalnych sadów, gospodarstw i pasiek, zapełniając półki pałacowych piwnic słoikami i butelkami ze smakowitościami, którymi później chętnie dzielimy się z naszymi Gośćmi. Spróbuj i Ty!

Zamów Zamów